Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/05/2021

Blindspotting filminin spin-off dizisi, 13 Haziran’da Starz'da başlıyor

2018’in en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen Blindspotting, Starz ekranlarında spin-off dizisiyle seyircinin karşısına çıkacak. 13 Haziran’da prömiyer yapacak Blindspotting, filmde de yer alan Ashley karakterine odaklanacak.

Pek çok kişi tarafından 2018’in en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen Blindspotting, ırkçılık ve sınıf meselesine modern bir bakış açısı sunarak gönülleri fethetmişti. Şartlı tahliyedeki Collin’in, hipster kültürünün kuşatması altında kalmış Oakland şehrindeki yaşamına ve en yakın arkadaşıyla tansiyonu git gide artan ilişkisine odaklanan Blindspotting’in başrollerini, filmin senaryosuna da imza atan Rafael Casal ve Daveed Diggs ikilisi kotarmıştı. Polisiye tutkunlarının favori kanallarından Starz, filmde yaşananların altı ay sonrasını aynı isimle bir dizi olarak ekranlara getirmeye hazırlanıyor.
 


13 Haziran’da prömiyer yapacak Blindspotting, filmde de yer alan Ashley (Jasmine Cephas Jones) karakterine odaklanacak. Ashley, 12 yıllık partneri ve oğlunun babası Miles (Rafael Casal) ile Oakland’da orta sınıf bir hayat yaşamaktadır. Fakat Miles’ın aniden hapse girmesinin ardından oğluyla birlikte Miles’ın annesi ve üvey kız kardeşiyle aynı evde yaşamak zorunda kalıt. Hayatı bir anda alt üst olan Ashley’nin cephesinden hikayesini ekrana getirecek dizinin her bölümü 30 dakika uzunluğunda olacak. İlk sezonu toplam sekiz bölüm sürecek dizinin senaryosunu tıpkı filmde olduğu gibi Rafael Casal ve Daveed Diggs ikilisi kotarıyor. Blindspotting filmini izlemediyseniz, Netflix kataloğunda yer aldığını özellikle vurgulayalım.