Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/09/2020

Black Mirror'ın ödüllü senaristinden AMC için yepyeni bir dizi: Soulmates

Black Mirror ve Stranger Things'in Emmy ödüllü senaristi Will Bridges, yeni dizisi Soulmates'te günümüzden 15 yıl sonra insanlara ruh eşlerini bulmanın bir yolunu sunan bir buluşun etkilerini ele alacak.

Yayın hayatına başlamadan ikinci sezon onayını alan yeni AMC draması Soulmates’in arkasında Emmy ödüllü senarist Will Bridges (Black Mirror, Stranger Things) ve Brett Goldstein (Ted Lasso, Superbob, Adult Life Skills) var. Böyle bir ikilinin elinden kötü bir iş çıkacağını zaten düşünmüyoruz. 5 Ekim’de ilk bölümü ekrana gelecek dizinin son derece ilginç bir hikayesi var. Günümüzden 15 yıl sonra insanlığın hayatını değiştirecek bir çok önemli bir keşif yapılır ve insanlara ruh eşlerini bulmanın bir yolu sunulur. Soulmates’in her bölümünde farklı bir kadroyla bu keşfin çeşitli şekillerde etkilediği insanların hikayelerini izleyeceğiz.


İlk sezonu 6 bölüm sürecek dizi, aşk ve bilimin birleşimi olarak tanımlanıyor. Yapımcıların kafasında dizinin şimdilik dört sezon sürmesi var ama gelecek ne gösterir tabii ki bilinmez. Oyuncu kadrosunda Sarah Snook, JJ Feild, Malin Akerman, Betsy Brandt ve Charlie Heaton gibi isimlerin yer aldığı Soulmates, AMC kanalının çok şey beklediği dizilerden biri. AMC Networks Entertainment Group Orijinal Programlar Başkanı ve AMC Studios Eş Başkanı Dan McDermott, "Soulmates’in benzersiz ana fikri, aşkı ve ilişkileri dönemin ruhunu besleyen, insanların arasındaki bağlar, ilişkiler ve mutluluğa dair diyaloglar başlatacak bir biçimde ve pek çok temas noktasına değinerek irdelediğinden bizi hemen içine çekti." açıklamasında bulundu.