Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
13/09/2021

BBC One'ın sevilen dizisi Ghost, Amerikan uyarlamasıyla karşınızda

Bu eğlenceli komedi dizisini kaçırmayın! 2019’da BBC One ekranlarında macerasına başlayan ve kısa sürede çok sevilen Ghost dizisi, Amerikan uyarlamasıyla 7 Ekim'de başlıyor.

2019’da BBC One ekranlarında macerasına başlayan Ghost dizisi, kısa sürede çok sevilmiş; daha ikinci sezonu yayımlanmadan üçüncü sezon onayını almıştı. Dizinin merkezinde ev arayışında olan yeni evli çift Alison ve Mike var. Maddi durumları pek iyi olmayan çiftimiz, bütçelerine uygun bir ev bulmakta zorlanırken aldıkları bir haberle hayatlarının sonsuza kadar değiştiğinin farkında değildir. Alison’un varlığından bihaber olduğu uzaktan bir akrabası ölmüştür ve büyük bir köşk Alison’a kalmıştır. Kendisine miras kalan evi görmeye giden çiftimiz bir takım tadilatların ardından evde yaşayabileceklerini düşünür. Ancak çifti, onlarla birlikte aynı yerde yaşamak istemeyen bir grup hayalet beklemektedir. Evi yeni birileriyle paylaşmak istemeyen ve bir an önce Alison ve Mike’dan kurtulma planları yapmaya başlayacak olan bir grup hayaleti ekrana getiren bu eğlenceli dizinin yönetmenliğini ise Tom Kingsley‘nin üstleniyor.

 CBS ekranlarında 7 Ekim’den itibaren izleyeceğimiz Ghost ise, aynı isimli İngiliz dizisinin ABD uyarlaması olacak. Yeni uyarlamanı merkezinde bu kez feelance gazetecilik yapan Samantha ve şef Ambudkar olacak. Senaryosunu Joe Port (New Girl) ve Joe Wiseman’ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Rose McIver (iZombie) ve Utkarsh Ambudkar (The Mindy Project) yer alıyor. Dizide bu iki isme ise Brandon Scott Jones (The Good Place), Richie Moriarty (What We Do in the Shadows), Asher Grodman (Chicago Med), Rebecca Wisocky (Devious Maids), Sheila Carrasco (Jane the Virgin) ve Danielle Pinnock (Young Sheldon), eşlik ediyor.