Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
30/03/2021

Basketbol temalı spor dizisi Big Shot, 16 Nisan'da Disney+'ta başlıyor

Disney+'ta ekrana gelecek Big Shot dizisinde, hakeme sandalye attığı için NCAA'daki işinden kovulan asabi erkek basketbol koçunun kariyerini kurtarmak için bir kız lisesinde koç olarak işe başlaması ele alınacak.

Big Shot, Full House’dan tanıdığımız John Stamos'un NCAA'da (Amerikan Kolej Ligi) gözden düşen ve elit bir özel lisede baş koçluk işi alan sert bir basketbol koçu olarak rol aldığı yeni bir Disney+ dizisi. Hakeme sandalye attığı için NCAA'daki işinden kovulan asabi erkek basketbol koçu Marvyn Korn, kariyeri ve itibarından geriye kalanları kurtarmak için özel bir kız lisesi olan Westbrook School for Girls'te bir iş bulmak zorunda kalıyor. Başlangıçta Marvyn, Westbrook oyuncularını sadece X'ler ve O'lar olarak, kolej topuna dönüş yolunda bir pit stop olarak görüyor. Aynı zamanda, kızlar kendilerini bir ekip olarak ciddiye almıyorlar ve bir bütün olarak Westbrook topluluğu Marvyn’e karşı düşmanca davranmaktan başka bir şey yapmıyor.
 


Ancak Marvyn Korn, kısa bir süre sonra okuldaki genç kızların sadece sert ama sevecen koçtan ve günde iki defa antrenmandan fazlasının gerektiğinin, gerçek bir akıl hocalığına ve gerçek bakıma ihtiyacı olan karmaşık insanlar olduğunun farkına varıyor. Koç Korn, oyuncularıyla nasıl bağlantı kuracağını keşfederek ve daha fazla empati kurmaya başlayarak, her zaman gizlice olmayı umduğu adama ve hiç sahip olamadığı baba figürüne dönüşmeye başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yardımcı koç olarak Jessalyn Gilsig (Glee), okul müdürü olarak Yvette Nicole Brown (Community) ayrıca, Richard Robichaux (Boyhood), Sophia Mitri Schloss, Nell Verlaque, Tiana Le, Monique Green, Tisha Custodio ve Cricket Wample yer alıyor. Spor temalı dizilerden hoşlanıyorsanız, 16 Nisan’da Disney+’ta ekrana gelecek Big Shot’ı kaçırmayın.