Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
11/02/2021

Arnold Schwarzenegger’in unutulmaz filmi True Lies, dizi olarak uyarlanıyor

James Camaron'ın yönettiği ve başrollerini Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis'in paylaştığı 1994 tarihli True Lies filmi, CBS ekranlarında dizi olarak karşımıza çıkacak.

Söylentileri 2017’de başlayan True Lies dizisi için sonunda resmi adım atıldı. CBS, yönetmenliğini MG olarak da bilinen Joseph McGinty Nichol’ın üstlendiği True Lies dizisi için pilot bölüm siparişi verdiğini açıkladı. Üstelik projenin başında yine efsane yönetmen James Cameron olacak! 1994 yılında vizyona giren True Lies, aksiyon/komedi sinemasının kült yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. Yönetmen koltuğunda Cameron'ın oturduğu bu eğlenceli filmde bildiğiniz gibi başrolleri  Arnold Schwarzenegger ve Jamie Lee Curtis gibi iki önemli isim paylaşıyor.
 


Gişede 378 milyon dolar gibi o zaman için dev bir başarı yakalayan film, görünürde bir bilgisayar firmasında satış görevlisi olarak çalışan ve son derece sıkıcı bir hayatı olan Harry Tasker'ın aslında bir hükümet ajanı olarak yaşadıklarını konu ediniyordu. True Lies’ın senaryosu Burn Notice dizisinin senaryosunu kaleme alan Matt Nix’e emanet olacak. Yapılan açıklamalarda, dizi senaryosunun orijinal filme sadık kalacağını, fakat hikayeyi günümüz koşullarına göre yeniden yorumlanacağı dile getirilmişti. Orijinal filmin neredeyse 30 yıl sonrasında izleyeceğimiz True Lies dizisiyle ilgili olarak detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.