Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
24/09/2017

Aksiyon tutkunları yeni NBC dizisi The Brave'i atlamasın

Oyuncu kadrosu bizzat CIA ve Special Forces ekipleri tarafından eğitimlerden geçirilen The Brave, reytingleriyle NBC’nin yüzünü güldüreceğe benziyor.


Artık savaşlar son teknoloji ürünü donanımlarla kontrol ediliyor, kritik müdahalelerde bile bıçak kemiğe dayanana dek askeri personel yerine teknolojinin nimetleri kullanılıyor. Brave, yeni nesil savaş düsturunun geçerli olduğu dünyanın kurallarını gözler önüne serecek bir yapım olarak dikkat çekiyor. DIA kod adlı gizli servis birimini yöneten Patricia Campbell ve üst düzey analistlerden oluşan ekibi, dünyanın en ileri seviye teknolojisini kullanarak kritik savaş bölgelerinde güvenlik tedbirleri almaktadır. Ekibin tüm operasyonu Washington DC’deki gizli bir merkezden yönetilmektedir. İşler ters gittiğindeyse, Patricia özel kuvvetler biriminin gözü pek komutanlarından Adam Dalton’u ve ekibini dünyanın en tehlikeli bölgelerindeki kurtarma operasyonlarına gönderir.


Dalton ve ekibi sıradan bir askeri birimden çok fazlasıdır. Aralarında kan bağı olmasa da sayısız operasyonda kan kardeşi olmayı başaran bu ekibin görevlerini nefeslerimizi tutarak izleyeceğiz. Dizinin kadrosu bizzat CIA ve Special Forces ekipleri tarafından eğitimlerden geçirilmiş. Bu sayede gerçeğe en yakın operasyon senaryolarıyla izleyicilerin ekran başına bağlanması hedefleniyor.
Mike Vogel, Anne Heche, Demetrius Grosse, Noah Mills, Sofia Pernas, Tate Ellington ve Natacha Karam’ın başrollerinde yer aldığı The Brave, belli bir zümre tarafından ABD’nin savaş strateji ve taktik gücünün propagandası olarak eleştirilse de, reytingleriyle NBC’nin yüzünü güldüreceğe benziyor. Militarist aksiyon yapımlarını izlemekten keyif alıyorsanız, takvimlerinizde 25 Eylül’ü işaretlemeyi sakın unutmayın.

Fragman: