Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/03/2021

İsveç yapımı Snabba Cash dizisi, 7 Nisan’da Netflix'te

7 Nisan’da Netflix ekranlarında olacak ve toplam altı bölüm sürecek Snabba Cash dizisi, aynı isimli film üçlemesinde anlatılan olaylardan 10 yıl sonra Stockholm'de geçecek.

Jens Lapidus’un çok satan Stockholm Noir Üçlemesi’nin ilk kitabından uyarlanan 2010 tarihli Snabba Cash (Easy Money), uyuşturucu ticareti hakkında son derece etkileyici bir filmdi. Yönetmen Daniel Espinosa’ya Hollywood kapılarını açan film, fakir bir işletme öğrencisi olan Johan "JW" Westlund’un Stokholm’ün zengin elitleri arasında iki farklı yaşam sürerken seksi bir varise aşık olmasıyla gelişen olayları merkezine alıyordu. Filmin başarısı, 2012 ve 2013 yıllarında devam filmlerinin gelmesiyle sonuçlandı. 7 Nisan’da Netflix ekranlarında olacak Snabba Cash, suç serisi Snabba Cash'in dizi uyarlaması olacak.
 


Toplam altı bölüm sürecek Snabba Cash, film üçlemesinde anlatılan olaylardan 10 yıl sonra Stockholm'de geçiyor. Hikâyenin merkezinde yeni şirket kurma furyasında ayakta kalmaya çalışan genç ve bekâr anne Leya yer alıyor. Leya, statü ve para hırsının her zamankinden daha güçlü olduğu bu hareketli ortamda her ne pahasına olursa olsun başarılı olmayı aklına koymuştur. Hem girişimciler dünyasının jet sosyetesi hem de suç dünyası her zamankinden daha acımasız, kaotik ve zalimdir. Bu iki dünya karşı karşıya gelince sadakat, dostluklar ve iş ortakları, hiç bitmeyen kolay para kazanma yarışında zorlu bir sınavdan geçecektir. Dizinin başrollerde Evin Ahmad, Alexander Abdallah, Ali Alarik, Olle Sarri, Dada Fungula Bozela ve Jozef Wojciechowicz yer alıyor.