Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/02/2021

90'ların efsane serisi The Mighty Ducks: Game Changers adıyla dönüyor

90'ların popüler spor temalı film serisi The Mighty Ducks, Disney+ ekranlarına The Mighty Ducks: Game Changers dizisiyle dönüyor. Dizide küçük çocuklardan oluşan bir hokey takımının hikayesi anlatılacak.

90’lı yılların sevilen spor temalı film serisi The Mighty Ducks, televizyon uyarlamasıyla ekranlara dönüyor. Bir hokey takımının maceralarının anlatıldığı 1992 tarihli ilk film, işlediği suçtan dolayı topluluk hizmeti koçluğu cezasına çarptırılan bencil bir avukatı merkezine alıyordu. Film, Emilio Estevez ve Joshua Jackson'lı kadrosu ve sıcak öyküsüyle film son derece başarılı oldu ve 1994 ve 1996 yıllarında devam filmleri çekildi. Orijinal Mighty Ducks serisinin senaristi Steven Brill’in de yapımcıları arasında olduğu The Mighty Ducks: Game Changers ise hikayeyi orijinal seriden farklı şekilde ele alacak.
 Disney+ ekranlarında 26 Mart’ta izleyiciyle buluşacak The Mighty Ducks: Game Changers’ın ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Orijinal filmden neredeyse 30 yıl sonra izleyiciyle buluşacak dizi, oğlu Evan’ın da İçinde olduğu ve sıkıntılı bir süreçten geçen çocuk hokey takımını ayakta tutmaya çalışan Alex isimli bir anneye odaklanacak. Lauren Graham’in hayat verdiği Alex, 12 yaşındaki oğlu Evan ve arkadaşları için yeni bir takım, koç ve antrenman sahası oluşturmak için bir mücadele içine girecek. Orijinal filmin başrol oyuncusu Emilio Estevez’in film serisindeki Gordon Bombay karakterini yıllar sonra yeniden canlandıracağı dizide, Brady Noon, Swayan Bhatia ve Luke Islam gibi isimler yer alacak.