Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
19/05/2021

80'li yıllara götürecek Apple TV+ dizisi Physical, 18 Haziran’da başlıyor

Saç tasarımları, renkli kıyafetleri ve enfes müzikleriyle bizleri adeta 80’ler temalı bir partiye davet eden Physical dizisi, kendi halinde bir ev kadınının bir fitness uzmanına dönüşme hikayesini konu alacak.

Mrs. America, Like a Bos ve Annie gibi yapımlarda boy gösteren Altın Küre ödüllü Avustralyalı yıldız Rose Byrne’ın başrolünü üstlendiği Physical, Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ın çok şey beklediği dizilerden biri. İzleyenleri 80’li yılların San Diego’suna ışınlayacak olan yapım, kendi halinde bir ev kadınının fitness uzmanına dönüşme hikayesini konu alacak. Dizinin arkasında çeşitli projeler için Apple TV+ ile geçtiğimiz yıl anlaşma imzalayan ünlü yapımcı Annie Weisman var. Desperate Housewives, The Path, Suburgatory ve About a Boy gibi dizilerle tanınan Weisman, son olarak ilk sezonun ardından Fox tarafından iptal edilen Almost Family dizisinde karşımıza çıkmıştı.
 


Her bölümü 30’ar dakika sürecek kara komedi türündeki Physical, kocasının eyalet meclisine adaylığını destekleyen ve sessiz bir ev hanımı olarak tanınan Sheila Rubin'i merkezine alıyor. Huzurlu ama kırılgan bir hayat yaşayan Sheila, siyasete atılan kocasını destekliyor gibi dursa da kapalı kapılar arkasında başkalarına göstermediği ayrı bir hayat yaşayacak. 80’ler çılgınlığı aerobik ile tanışmasıyla bir sağlık gurusu ve yaşam koçuna dönüşecek Sheila, dizi boyunca radikal bir değişim geçirecek. İlk sezonu 10 bölüm sürecek dizinin diğer öne çıkan isimleri ise Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pozci, Paul Sparks ve Ashley Liao olacak. Komedyen Rory Scovel’i dizide eyalet seçimlerine hazırlanan, hırslı ve zeki Danny rolüyle izleyeceğiz. Saç tasarımları, renkli kıyafetleri ve enfes müzikleriyle bizleri 80’ler temalı bir partiye davet eden Physical, 18 Haziran’da ekran macerasına başlıyor.