Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/01/2021

80'lerin başarılı sitcom dizisi Punky Brewster, 25 Şubat'ta dönüyor

1984 ile 1988 arasında dört sezon yayınlanan Punky Brewster dizisi yeniden ekranlara geliyor. Yeni uyarlamada koruyucu bir baba tarafından büyütülen Punky, üç çocuklu bekar bir anne olarak karşımıza çıkacak.

80’lerin ve 90’ların popüler dizilerinin yeni uyarlamaları son dönemde sıkılıkla karşımıza çıkıyor. Peacock kanalında 25 Şubat’ta prömiyerini yapacak olan Punky Brewster da bu dizilerden biri. 1984 ile 1988 arasında dört sezon yayınlanan Punky Brewster, döneminin en başarılı sitcom’larından biriydi. Üç kez Emmy ödülüne aday gösterilen dizi, koruyucu bir ebeveyn tarafından büyütülen genç bir kızın (Soleil Moon Frye) yaşadıklarını eğlenceli bir dille ekrana taşımıştı.
 


Punky Brewster'ın yeni uyarlamada bir zamanlar parlak bir genç kız olan ve koruyucu bir baba tarafından büyütülen Punky, hayatını rayına oturtmaya çalışan üç çocuklu bekar bir anne olarak karşımıza çıkacak. Punky, kendisine gençliğini hatırlatan Izzy (Quinn Copeland) adında genç bir kadınla tanışınca hayatını yeniden gözden geçirmeye karar verecek. Dizinin başrolünde, orijinal seride de rol alan Soleil Moon Frye boy gösterecek. Dizide, Cherie Johnson, Punky’nin en iyi arkadaşı Cherie rolünü yeniden canlandırıyor ve dizide ayrıca, Punky’nin eski kocası Travis rolünde Freddie Prinze Jr., Diego olarak Noah Cottrell, Daniel olarak Oliver De Los Santos ve Hannah rolünde Lauren Lindsey Donzis yer alıyor.