Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
31/05/2021

8 Temmuz’da ekrana gelecek yeni Gossip Girl dizisinden fragman

2007-2012 yılları arasında yayınlanan ve ekranlarda fırtınılar estiren Gossip Girl dizisi, yepyeni bir kadroyla hikayesine HBO Max'te devam edecek. 2021 model Gossip Girl, 8 Temmuz’da HBO Max'te başlıyor.

2007-2012 yılları arasında ekrana gelen Gossip Girl, tüm zamanların en sevilen gençlik dizilerinden biri oldu. Manhattan’da geçen hikayede kendine Gossip Girl diyen her şeyden haberdar olan bir blogger’ın Constance Billard Kız Lisesi'nde okuyan ayrıcalıklı gençlerin hayatları ve aşk hikâyelerini anlatmasını izlemiştik. Dizinin başrollerinde Blake Lively, Leighton Meester, Chace Crawford, Penn Badgley ve Ed Westwick yer alıyordu. Bu altı gencin hayatı sürekli bir blog içeriği halinde internette yayınlamaya başlar. Hatta kendileri bile hayatları ve çevrelerindeki durumlar hakkında bir bilgi sahibi değilken, Gossip Girl sayesinde yaşanan olaylar hakkında bilgi sahibi olurlar. Toplam 121 bölüm yayınlanan dizi, bu altı gencin lise hayatlarından başlayıp mezuniyetlerine ve üniversiteye gitmelerine kadar uzanan öykülerini ele almıştı. Hatta dizinin bir uyarlaması ülkemizde ”Küçük Sırlar” adıyla da ekrana gelmişti.

 Cecily von Ziegesar’ın kitap serisinden ilham alan ‘Gossip Girl,’ Warner Media tarafından HBO Max için yeniden ekrana taşınıyor. Orijinal blogun kapanmasından 8 sene sonrasını anlatacak olan yeni dizi, New York’taki seçkin bir okulun öğrencilerine odaklanacak. Dizinin orijinal yapımcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage, yeni dizide de yapım ekibinde yer alıyorlar. Aynı şekilde orijinal dizinin senaristliğini üstlenen Joshua Safran, yeni seride de senaryo ekibinde bulunuyor. Oyuncu kadrosunun tamamen yenilendiği 2021 model Gossip Girl’de eskiye dair kalan tek şey ise Gossip Girl’ü yani dedikoducu kızı seslendiren Kristen Bell olacak. Yeni Gossip Girl‘ün oyuncu kadrosunda Emily Alyn Lind, Jordan Alexander, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay yer alıyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak Gossip Girl, 8 Temmuz’da HBO Max ekranlarında olacak.