Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/06/2021

7 Temmuz'da Disney+'ta başlayacak Monster At Work dizisinden fragman

Ülkemizde Sevimli Canavarlar olarak çevrilen 2001 tarihli Monsters, Inc. filminin spinoff'u olarak izleyeceğimiz Monster At Work dizisi, 7 Temmuz’da Disney+ ekranlarında başlıyor. Beklenen ilk fragman da geldi.

2001 yılında sinemaları kasıp kavuran ve ülkemizde Sevimli Canavarlar olarak çevrilen Monsters, Inc.'in spinoff'u olarak gelen Monster At Work, Pixar'ın Buzz Lightyear of Star Command'tan sonra ikinci animasyon serisi olacak. Disney+ ekranlarında izleyebileceğiniz Monster At Work, 7 Temmuz’da ekranlarda olacak. Dizi, Disney+’ın ilk 3D dizisi olma özelliğine de sahip. Daha önce ekrana gelen Buzz Lightyear of Star Command, Tangled: The Series ve Big Hero 6: The Series 2D animasyon tekniğiyle çekilmişti.

 
2017’den bu yana üzerinde çalışılan ve 2019’da ilk duyurusu yapılan Monster At Work dizisinin konusu, Monsters, Inc.'teki olaylardan altı ay sonrasını ele alıyor. Monstropolis şehrinde büyük değişimler olmaktadır. Canavarlar çığlık toplamak yerine gülücük toplamaya başlamışlardır. Tyler Tuskmon, Monster üniversitesinden yeni mezun olmuş ve mekanik olarak çalışmaya başlamıştır. En büyük hayali ise idolleri Mike Wazowski ve James P. “Sulley” Sullivan ile beraber çalışmaktır. Billy Crystal ve John Goodman, ikonik seslendirmeleri ile Monster At Work’a geri dönüyorlar. 20 yıl önce yaptıkları işten oldukça gurur duyan ikili, bu projede çalışmaktan oldukça keyif aldıkları söylüyorlar.

 

Crystal ve Goodman'in yanında Monster At Work'ta ayrıca Ben Feldman, Kelly Marie Tran, Alanna Ubach, Jennifer Tilly, John Ratzenberger ve Bob Peterson gibi isimler de yer alıyor. Monster At Work, böylelikle orijinal seslendirme kadrosuyla ekranlara gelecek ilk Pixar dizisi olacak. Bu arada öğrendiğimize göre seslendirmeler pandemiden dolayı biraz zorlu geçmiş. Bazen evden, bazen terk edilmiş kadar az insanın bulunduğu stüdyolarda çalıştıklarını belirten Billy Crystal, yavaş olsa da ilerleme kaydettiklerini ve oldukça keyifli bir senaryonun ortaya çıktığını ekliyor.