Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
21/04/2021

23 Mayıs’ta başlayacak Ted Lasso’nun 2. sezonundan fragman geldi

Apple TV+ dizisi Ted Lasso, 23 Mayıs’ta ikinci sezonuyla sahalara dönüyor. Bir futbol kulübünü yönetmek için işe alınan idealist bir Amerikan futbolu koçunun öyküsünü ele alan Ted Lasso'dan fragman da geldi.

Apple TV+ ekranlarında izlediğimiz spor temalı komedi dizisi Ted Lasso, 23 Mayıs’ta ikinci sezonuyla sahalara dönüyor. Zamanında NBC Sports isimli televizyon kanalının viral reklamlarında yer almış olan Ted Lasso, dizi uyarlamasıyla da oldukça sevildi. Bu yüzden de kısa sürede 2. ve 3. sezon onaylarını almayı başardı. Futbol antrenörü deneyimi olmamasına rağmen, İngiliz futbol kulübünü yönetmek için işe alınan Kansas’lı idealist bir Amerikan futbolu koçunun öyküsünü ele alan Ted Lasso, Jason Sudeikis ve Bill Lawrence tarafından kaleme alındı.
 


Apple TV+’ın ödüllü dizisi, birkaç yıl önce NBC Sports videolarında Sudeikis tarafından canlandırılan popüler Koç Ted Lasso karakterinden uyarlandı. Sudeikis, NBC Sports’un Premier League maçlarını yayınlaması nedeniyle, 2013 ve 2014 yıllarında iki tanıtım filminde karakteri canlandırmıştı. Oldukça ilgi çeken viral reklamlarda olduğu gibi Jason Sudeikis, dizide de aynı karakteri oynamayı sürdürüyor. Sudeikis, ayrıca Bill Lawrence (Scrubs) ile birlikte dizinin yapımcılığını da üsteniyor. Apple TV+, Ted Lasso'nun ikinci sezonunun duyurusunu yaparken bir de fragman paylaştı.