Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14.11.2017

2018'in iddialı dizisi Waco'dan gerilim yüklü yeni fragman

2018 dizi dünyası için oldukça hızlı ve iddialı başlayacak. Yılın ilk ses getirecek mini-dizi projesinden müthiş bir fragman geldi!


Henüz 2017 bitmedi ancak 2018'e çok sağlam bir diziyle giriş yapacağımızı söyleyebiliriz. Ocak ayında Paramount Network'te yayınlanacak olan 6 bölümlük mini dizi Waco, şimdiden gelecek yılın en sağlam yapımlarından biri olacağa benziyor. Taylor Kitsch, Michael Shannon, John Leguizamo, Andrea Riseborough, Rory Culkin, Melissa Benoist, Paul Sparks, Shea Whigham, Camryn Manheim ve Julia Garner gibi sıkı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Waco, Amerikan yakın tarihinin en şaşırtıcı polisiye olaylarından birini konu ediniyor. Branch Davidians, Teksas'ta bir kasabada faaliyet gösteren bir kilisedir. Bu bağımsız mezhep kısa sürede radikal dinci bir tarikata dönüşür ve çok geçmeden FBI'ın takip listesine girer. Tarikatın faaliyetleri arttıkça FBI da çemberi daraltır ve tamı tamına 51 gün süren bir düello başlar. 1993 yılında ABD'de yaşan gerçek bir olaya dayanan Waco, izleyenleri koltuğuna mıhlayacak bir dizi olacak.


Ocak 2018'de yayınlanacak olan Waco'da Taylor Kitsch'i Branch Davidians klisesinin lideri David Koresh rolünde seyredeceğiz. Dizinin yapımında iki biyografi kitabı baz alınmış. Bu kitaplardan ilki, 19 Nisan 1993'te çıkan yangında hayatta kalan dokuz tarikat üyesinden biri olan David Thibodeau'nun kaleme aldığı  A Place Called Waco adlı çalışma. Bir diğer kitap ise, tarikatla müzakereleri gerçekleştiren FBI ajanı Gary Noesner'ın yazdığı Stalling for Time: My Life as an FBI Hostage Negotiator. Bu önemli diziyi heyeceanla bekliyoruz!