Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/11/2020

11 Aralık'ta Amazon Prime'da ekrana gelecek The Wilds dizisinden fragman

Amazon Prime'da yayınlanacak The Wilds dizisinden fragman geldi. Geçirdikleri uçak kazası sonrası terk edilmiş bir adada mahsur kalan bir grup genç kızı merkezine alan dizi, 11 Aralık’ta ekrana gelecek.

11 Aralık’ta ekrana gelecek yeni Amazon Prime dizisi The Wilds, pek çok kişi tarafından konusu itibariyle efsane dizi Lost’a benzetiliyor. Senaryosunu Sarah Streicher’ın (Daredevil) kaleme aldığı dizi, geçirdikleri uçak kazası sonrası terk edilmiş bir adada mahsur kalan olan bir grup genç kızı merkezine alıyor. Amazon Prime, ilk gençlik dizisi olarak lanse ettiği ve 2019’da siparişini verdiği The Wilds için resmi tanıtımda şu ifadeler kullanılmış: "Kısmen hayatta kalma draması, kısmen distopik uyku partisi. The Wilds, bir uçak kazası onları ıssız bir adada bıraktıktan sonra hayatta kalmak için savaşmak zorunda olan farklı geçmişlerden bir grup genç kadını konu alıyor. Kazazedeler birbirleri, sakladıkları sırlar ve katlandıkları travmalar hakkında daha fazla şey öğrenirken, hem çatışıyor hem de sıkı bir bağ kuruyor. Bu heyecan verici dizinin sadece bir yönü var: Bu kızlar bu adaya tesadüfen gelmediler." İlk sezonu 10 bölüm sürecek The Wilds’ın kadrosunda Rachel Griffiths (Brothers & Sisters, Six Feet Under), David Sullivan (Flaked, Sharp Objects), Sophia Ali (Grey’s Anatomy, Faking It), Troy Winbush, Sarah Pidgeon, Jenna Clause, Erana James, Mia Healey, Helena Howard, Shannon Berry ve Reign Edwards gibi isimler yer alıyor. Bu arada The Wilds'ın lk bölümü 11-25 Aralık tarihleri arasında Prime Video’nun YouTube, Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarında ücretsiz olarak yayınlanacak.


Bu arada müthiş prodüksiyon bütçesiyle sadece Amazon Prime'ın değil, tüm zamanların en çılgın dizi projesi olan The Lord of the Rings'e dair yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Detaylar için tıkla