Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİĞER
19/11/2020

Kartal Wings’teki son daireler yeni sahipleri ile buluşuyor

Kartal ilçesinde yükselen Kartal Wings’teki son daireler yeni sahipleri ile buluşuyor. 12 dönüm arazi üzerinde 278 konuttan oluşan projedeki son dairelerin satışı devam ediyor.

Okul, hastane, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, denize yakın ve adalar manzaralı, Marmaray ve diğer toplu ulaşım aksları ile İstanbul’un yaşam kalitesinin yüksek olduğu Kartal ilçesinde yükselen Kartal Wings’teki son daireler yeni sahipleri ile buluşuyor. Modern mimari, geniş kullanım alanları, 3 mt tavan yüksekliği, açık-kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, 8.500 m2 yeşil alan ve birçok sosyal aktivitenin bulunduğu Kartal Wings, ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmek isteyenlerin tercih edeceği proje olarak tasarlandı. Kartal Wings, özellikle çocukların yeni arkadaşları ile keyifli ve güvenli zamanlar geçireceği mahalle tadında bir yaşam alanı sunuyor.
 En büyük yeşil alan Kartal Wings’te Proje, özgün bir mimari tasarım ile 12 dönüm arazi üzerinde 278 konut ve günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz 9 adet dükkandan oluşmaktadır. 3 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 dubleks daire seçenekleri; 8.500 m² yeşil alan ve peyzaja ayrılmış olup; basketbol, voleybol, tenis kortları, yürüyüş parkurları ve açık/kapalı çocuk parkları, sauna ve 500 m²'lik fitness salonu bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları, adalar manzaralı seyir terasları, açık-kapalı otopark, 7/24 kapalı devre güvenlik, ses izolasyonu sağlanması amacıyla daireler arası çift duvar kullanılması, pay ölçerli alttan ısıtma sistemi, tüm yükleri besleyebilecek ve otomatik devreye giren Jeneratör sistemi, fiber optik internet bağlantı sistemi projenin öne çıkan özellikleri arasında.
 Projede Marmaray Durağı (Atalar), Kartal Adliyesi, Pendik İDO, Sabiha Gökçen Havalimanı, Marmara Anatolium AVM, Maltepe Park AVM, Piazza AVM yakın konumda yer alıyor. Kartal’ın en çok prim yapan projesi İnşaatın başladığı günden bugünde gayrimenkul alıcılarına %40’a varan yatırım kazancı sağlayan Kartal Wings, inşa edildiği alandaki gayrimenkul satış fiyatları ve kiralamalarına da prim yaptırdı. Kartal ilçesinde inşa edilen projeler arasında sosyal donatı alanları ile aile yaşam merkezi olmayı hedefledi. Kartal’ın yükselen değeri Kartal Wings’te kişiye özel ödeme, banka kredi desteği, emlak takas gibi hemen konutunuzun sahibi olabileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Satış ofisinde haftanın 7 günü örnek daire sunumu yapılmaktadır. Sınırlı sayıda dairede ödeme seçeneğine bağlı olarak %15’e varan indirim yapılmaktadır. 91 m2 1+1 daire 690 Bin TL, 116 m2 2+1 daire 825 Bin TL, 158 m2 3+1 daireler ise 1 Milyon 240 TL ile satışa sunulmaktadır.