Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
11/07/2021

Sevilen manga Life Lessons with Uramichi Oniisan anime dizi oldu

Mangadan uyarlanan Life Lessons with Uramichi Oniisan, kara mizah odaklı bir anime dizi olacak. Animenin merkezinde çocuklara jimnastik öğreten bir televizyon programı sunucusu olan Omota Uramichi var.

Kara mizah sevenleri heyecanlandıracak bir anime yapım ile karşı karşıyayız. Life Lessons with Uramichi Oniisan, Gaku Kuze'nin yarattığı bir manga serisi olarak hayatına başladı. 6 Temmuz'dan itibarense yoluna anime dizi olarak devam edecek. Studio Blanc'ın animasyonlarını üstlendiği Life Lessons with Uramichi Oniisan'ın yönetmeni, Happy Sugar Life'tan tanıdığımız Nobuyoshi Nagayama. Dizinin senaryosundan ise, Akame ga Kill!'de senarist olarak çalışan Touko Machida sorumlu. Mizuki Takahashi ve Yusuke Shibata'nın karakter tasarımlarını yaptığı dizinin müziklerini de Kei Haneoka üstlenmiş.

 

 

Life Lessons with Uramichi Oniisan -kısaca Uramichi Oniisan- hayatın insanların üzerindeki etkisi üzerine odaklanan kara mizah odaklı bir anime. 31 yaşındaki Omota Uramichi, çocuklara jimnastik öğreten bir televizyon programı sunucusudur. Dış görünüşü oldukça cana yakın gibi gözükse de yetişkinliğin getirdiği karanlık bulutlar yüzünden Uramichi'nin duygusal durumu değişkendir. Televizyon programında beraber çalıştığı çocuklar Uramichi'den az olsa korkmaktadırlar. Gençlik yıllarından sıyrılıp, yetişkinliğe adım atan bütün gençler için inanılmaz eğlenceli görünen bu karanlık komediyi sabırsızlıkla bekliyoruz.