Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
11/08/2021

Mark Millar imzalı Super Crooks, anime uyarlaması ile Netflix'te olacak

İlk sezonun ardından iptal edilen Netflix'in 200 milyon dolar bütçeli Jupiter's Legacy dizisinin spin-off'u olacak anime dizi Super Crooks'un yönetmenliğini Carole and Tuesday'den tanıdığımız Motonobu Hori yapıyor.

Mark Millar ve Leinil Francis Yu'nun 2012 yılında yarattığı çizgi roman Super Crooks, anime uyarlaması ile etrafı sallayacak. Beklentilerin altında kalan ilk sezonun ardından kısa zaman önce iptal edilen Netflix'in 200 milyon dolar bütçeli Jupiter's Legacy dizisinin spin-off'u olacak Super Crooks'un yönetmenliğini Carole and Tuesday'den tanıdığımız Motonobu Hori yapıyor. My Hero Academia, Fullmetal Alchemist ve Mob Psycho 100 gibi animelerde imzası bulunan Studio Bones, senaryoyu yazma görevini Cowboy Bebop ve Eureka Seven gibi efsanevi işlerde çalışmış olan Dai Sato'ya vermiş. Dizinin karakter tasarımları ise Takafumi Mitani'nin ellerinden çıkmış.

 Super Crooks'un yayın tarihi net olarak belli değil ama Jupiter's Legacy evrenini sevenler için Netflix'in bir sürprizi var. Super Crooks'un aynı zamanda live-action versiyonu da olacak! Super Crooks'un nasıl bir hikayeye sahip olacağı henüz açıklanmadı ancak çizgi romanlardan ne bekleyeceğimizi biliyoruz. Hikaye, bir grup süper güçlere sahip hırsızın dünyanın en güçlü süperkötüsünün sahip olduğu 800 milyon doları çalmaya çalışmasını anlatacak. Tabii ki bu soygunu gerçekleştirmeye çalışırken başlarına binbir bela gelecek. Hatta Mark Miller'a göre, anime dizinin ilk beş bölümü “delice” denilebilecek kadar güzel.