Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
22/06/2021

How a Realist Hero Rebuilt The Kingdom'ın anime uyarlaması ne zaman başlayacak?

3 Temmuz'da yayımlanmaya başlayacak yeni anime dizi How a Realist Hero Rebuilt The Kingdom, romantik ögelerin bolca bulunduğu aksiyon dolu fantastik bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Dojyomaru tarafından yazılan ve illüstrasyonları Fuyuyuki tarafından çizilen light novel How a Realist Hero Rebuilt The Kingdom'ın anime uyarlaması merakla bekleniyor. J.C. Staff stüdyolarının imzasını taşıyan bu hareketli yapımın yönetmenliğini Slayers ile Boogiepop Phantom ve Shakugan no Shana anime dizilerinin yönetmenliğini yapan Takashi Watanabe üstlenmiş. Dizinin senaryosu Chocotto Sister'ın yazarı Gō Zappa ve The Super Dimension Fortress Macross'ın yazarı Hiroshi Ōnogi tarafından ortaklaşa hazırlanmış. Mai Otsuka'nın karakter tasarımlarını, Akiyuki Tateyama’nın da müziklerini yaptığı How a Realist Hero Rebuilt The Kingdom, 3 Temmuz'da ekranlardaki yerini alacak.
 


How a Realist Hero Rebuilt The Kingdom, diğer adıyla Genjitsushugi Yūsha no Ōkoku Saikenki fantastik büyülü bir dünyada geçen romantik ögelerin bulunduğu aksiyon dolu bir anime dizisi olarak dikkat çekiyor. Hikayesi alışageldik anime senaryolarından biraz farklı. Kahraman olan Kazuya Souma, kendini bambaşka bir dünyada bulur ve prenses ile evlendirilir. Yaka paça tahta oturtulan Souma, ülkenin yerle bir olmuş ekonomisini düzeltmek için kendine bir takım kurmaya karar verir. How a Realist Hero Rebuilt The Kingdom'ın oldukça tanıdık gelen hikayesini izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.