Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
08/04/2021

Bol gizemli anime dizi To Your Eternity 12 Nisan'da başlıyor

Yoshitoki Ōima'nın hem yazıp hem çizdiği manga To Your Eternity anime dizi olarak ekranlara geliyor. Yeni anime arayanlar, gizem dolu öyküsüyle 12 Nisan'da ekran macerasına başlıyor.

2016 yılından beri Weekly Shōnen Magazine'de yayımlanan, Yoshitoki Ōima'nın hem yazıp hem çizdiği manga To Your Eternity animeye uyarlanıyor. Anime dizisi, Brain's Base Stüdyoları'ndan Masahiko Murata (Ghost in the Shell: Arise, Naruto) yönetmenliğinde 12 Nisan'da ekran macerasına başlayacak. Senaryosunu Shinzō Fujita'nın (Berserk, Pokémon) yazdığı dizinin müziklerini 73 yaşındaki Ryo Kawasaki hazırlıyor. To Your Eternity'nin hikayesi oldukça ilginç.  Mistik ölümsüz bir varlık olan Fushi, dünyaya iner. Herhangi bir duygusu ya da benliği olmayan bu varlık istediği şekli alabilmektedir. İlk önce bir beyaz bir küre olur, sonra bir taş, sonra taşın üstündeki yosun. Yaralanmış yalnız bir kurt yosunun yanına gelir ve varlık kurtun şekline bürünür.
 


Varlık en sonunda bir bilince kavuşmuştur ve boş tundrada gezerken terk edilmiş bir köyde yaşayan, küçük bir çocukla karşılaşır. Çocuk zayıf düştükçe varlık çocuğun şekline bürünür ve böylece hiç bitmeyen yeni tecrübelerle dolu bir macera başlamış olur. Fushi, dünyayı yüzlerce kez dolaşır; farklı farklı şekillere bürünür, yoktan objeler yaratmak ve ölüleri diriltmek gibi yeni güçler keşfeder. Gezilerinin birinde Fushi siyahlara bürünmüş gizemli bir kişiye yardım eder. Bu kişi Fushi'den bile daha güçlüdür ve kendini Fushi'nin yaratıcısı olarak tanıtır. Konusu oldukça ilginç ve gizem dolu olan To Your Eternity, macera, doğaüstü, drama ve shounen kategorilerine giren bir anime. Hikayesi ile bizleri merak içinde bırakmayı başaran To Your Eternity'yi gizem dolu animeleri sevenlere tavsiye ediyoruz.