Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
06/01/2021

Anime dizi Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town başladı

Anime dizi Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town, 4 Ocak’ta başladı. Bilgisayar oyunlarına benzeyen hikayesi ile ilgi çeken anime dizi radarınızda olsun.

Yepyeni bir anime dizi başlıyor. Adı bir hayli uzun olan Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town, 2017’den itibaren Toshio Satō tarafından yazılmış, Nao Watanuki tarafından resimlendirilmiş bir light novel iken, popülerliğinin artması ile birlikte mangası da çıkan eserlerden oldu. Anime uyarlamasının yönetmenliğini migmi'nin, yazarlığını Deko Akao'nun yaptığı dizi, Liden Films stüdyolarından çıkıyor.
 


Animenin hikayesi, komşuları tarafından zayıf görülen, çaylak maceracı Lloyd'un "gerçek gücü" keşfetmesini anlatıyor. Dünyanın en zorlu zindanına komşu olan memleketinden ayrılan ve güçsüz olduğuna inanan Lloyd, maceracılar için başlangıç seviyesi olan bir şehre geldiğinde etrafındaki herkesten çok daha güçlü olduğunu anlamaya başlar. Bilgisayar oyunlarına benzeyen hikayesi ile ilgi çekmeyi başaran Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town'u 4 Ocak’ta başladı.