Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
01/04/2021

Anime dizi Combatants Will Be Dispatched! ne zaman başlayacak?

Light-novel'ın başarısından sonra mangası da iyi satış rakamlarına ulaşan Combatants Will Be Dispatched!, şimdi de anime dizi olarak ekranlara geliyor. 4 Nisan'da ekrana gelecek dizi, yeni anime arayanlara duyurulur!

Natsume Akatsuki'nin yazdığı ve Kakao Lanthanum'un illüstrasyonlarını çizdiği light-novel Combatants Will Be Dispatched!, orijinal adıyla Sentouin, Hakenshimasu!, anime uyarlaması ile bomba gibi geliyor. Light-novel'ın başarısından sonra mangası da oldukça popüler olan serinin anime uyarlaması J.C.Staff Stüdyoları'ndan Hiroaki Akagi'nin (Teasing Master Takagi-san, Mashiro no Oto) yönetmenliği ile izleyicilere sunulacak. Aksiyon, komedi ve fantastik ögeleri akıcı bir şekilde birbirine bağlayan Combatants Will Be Dispatched!'in konusu bir hayli ilginç.
 


Küçük bir mafya örgütü iken büyüyerek şeytani dev bir şirkete dönüşen Kisaragi Corporation'ın dünyanın kontrolünü ele geçirmesine ramak kalmıştır ve şirket, gözünü yıldızlararası fetihlere dikmiştir. Combat Agent Six, uzaylı gezegenleri keşfetmek için görevlendirilmiştir. Daha ilk iş gününde kutsal bir ayini en utandırıcı şekilde bozar. Ancak şeytani işler yapmak Kisaragi çalışanları için bu günlük bir rütin gibidir, bu yüzden Agent Six'in terfi ve maaş zammı için çok daha fazla çalışması gerekmektedir. Patronlarının gözüne girebilmek için geldiği uzaylı gezegenindeki kendilerine Demon Lord's Army diyen kötü karakterleri bulur ve onları ortadan kaldırma çalışmalarına başlar. Ne de olsa bu keşfedilen yeni dünya için birden fazla kötü organizasyon fazladır. Kötülerin bakış açısından izleyeceğimiz Combatants Will Be Dispatched!, 4 Nisan'da yayın hayatına “merhaba” diyecek. Aksiyon dolu komedi sevenler için eğlence dolu bir görsel şölen olacağına inanıyoruz.