TEKNOLOJİ
TEKNOLOJİ

Google Earth'ün yeni sanal gerçeklik eklentisi Google Earth VR ile oturduğunuz yerden dünyanın istediğiniz yerine ışınlanın!

TEKNOLOJİ

90'lı yılların ve 2000'lerin ilk döneminin popüler chat programı ICQ, 20. yaşını kutluyor ve inanması güç ama halen aktif! 

TEKNOLOJİ

“Yok artık” dediğinizi duyar gibiyiz! Ama böyle bir örnek var. Motosiklet sektöründe teknoloji ve yaratıcılıkta son nokta!

TEKNOLOJİ

Starbucks mobil uygulaması ile sevdiğiniz kahveye ulaşmak artık daha kolay. Android ve IOS sistemleri ile kullanılabilen uygulama, birçok fırsat sunuyor. 

TEKNOLOJİ

Amerika’nın Philadelphia şehrinde pilot uygulama olarak denenmeye başlayan bir sistem ile, park yasağına uymayan araçların camlarına yapıştırılan bu cihaz, ödeme yapılmadan çıkarılamıyor!

TEKNOLOJİ

NASA ile uzaya çıkmaya, uzayda yaşamın detaylarıyla tanışmaya hazır mısınız? ISS içindeki bu müthiş turu defalarca izleyeceksiniz!

TEKNOLOJİ

Langırt oynamayı sever misiniz? Peki langırt oynarken "fırfır" yapanlardan mısınız? Bu masada langırt keyfi bir başka olur!

TEKNOLOJİ

Kaliforniyalı yatırımcı, 4 yaşındaki kızıyla dünyayı dolaşmak için milyon dolarlar harcayarak uzay aracı gibi bir karavan yaptırmış!

TEKNOLOJİ

Artem Smirnov ve Vladimir Panchenko adlı iki tasarımcı, geleceğin tır prototipleri olabilecek tasarımlara imza attılar. Bu tırlar otomatik şoförlü!

TEKNOLOJİ

Akıllı telefonlarımızı daha pratik kullanmaya yönelik tasarlanmış bu basit ama etkili ürün çok hoşumuza gitti.

TEKNOLOJİ

Çocukluğumuzun teneke oyuncak arabaları ve GoPro kameralarla yapılan bu akrobasi gösterilerine hayran kaldık!

TEKNOLOJİ

Son 6-7 yıldır yeniden yükselişte olan plak satışları, pikap pazarını da hareketlendirdi. Böylesine muhteşem bir pikabı daha önce hiç görmemiştik.

TEKNOLOJİ

Van Gogh’un doğup büyüdüğü yer olan Brabant’taki bu bisiklet yolu, efsanevi ressamın Starry Night tablosundan ilhamla geceleri fosforlu bir görünüme kavuşuyor.

TEKNOLOJİ

iPhone 7'nin kapış kapış satıldığı şu günlerde Gresso adlı markanın ürettiği iPhone 7'lerden satın almaya gücünüz yeter mi?

TEKNOLOJİ

Kendine has yapısıyla milyonları peşinden sürükleyen fotoğraf ve video aplikasyonu Snapchat, gözlük tasarımına girdi!

TEKNOLOJİ

Türk Telekom’un gençlere kendi kurallarını kendilerinin koyabileceği bir dünya vaat ettiği yeni markası Selfy, gençlerle buluştu.

TEKNOLOJİ

Pek çok ülkede hızla yayılan ulaşım aplikasyonu Uber, Amerika’da şoförsüz araç testlerine başladı. İşte bu her şeyi değiştirir!

TEKNOLOJİ

İşte bisiklet kullanıcılarının trafikte karşılaştıkları zorlukları azaltacak bir buluş: Sinyal ışıkları olan bisiklet!

TEKNOLOJİ

Teknoloji öyle bir noktaya geldi ki eskiden çizgi filmlerde izlediğimiz robot savaşları gerçek oldu! MegaBots fragmanı yayında.

TEKNOLOJİ

Dağ bayır demeden maceraya atılmaktan hoşlanan gezi tutkunları, Ural Sportsman Package'a bayılacak. Bu motosiklet tam bir retro! 

TEKNOLOJİ

Dünyanın en minik akıllı kulak tıkacı olarak lanse edilen Hush, gürültü nedeniyle uyku problemi yaşayanlara kesinlikle iyi gelecek. 

TEKNOLOJİ

Star Wars güzelliklerinin sonu gelmiyor. Sonbaharda satışa çıkacak olan Star Wars Battle Quads, sıkı durun, saatte 50 km hızla uçabiliyor!  

TEKNOLOJİ

Teknoloji ilerledikçe yeni ihtiyaçlar da doğuruyor. Mesela telefonlarımızın sabit durmasını sağlayacak bir şey olsaydı... Bir dakika: Artık var!

TEKNOLOJİ

California sahiline kurulacak olan devasa boru, güneş enerjisi kullanarak deniz suyunu arıtacak. Detaylar haberimizde.

TEKNOLOJİ

Yeni piyasaya çıkan HP Powerup Backpack model çanta sayesinde dışarıda şarj problemi yaşamaya son!

TEKNOLOJİ

Dünyanın ilk akıllı telefonla çalışan ekmek kızartma makinesi Toasteroid ile tanışın. Detaylar için haberimize uğrayın.

TEKNOLOJİ

Tern isimli bisiklet markasının tasarladığı Elektron, yeni bir sürüş deneyimi sunuyor. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.

TEKNOLOJİ

Sürücüsüz yarış arabası Roborace, teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor. Hız tutkunları bu arabaya hayran kalacak!

TEKNOLOJİ

Teknoloji devi Sony, taşınabilir bir projeksiyon aleti üretti. Hayat kolaylaştıracak bu ürünle ilgili tüm detaylar haberimizde.

TEKNOLOJİ

Electroflight isimli yarış uçağı sadece elektrikle çalışıyor. Saatte 300 km'den fazla hıza ulaşan bu uçağın detayları için tıklayın.

TEKNOLOJİ

Yazı karakterini ve rengini kolaylıkla bulabilen Spector hayatınızı kolaylaştırıyor. Detaylar için haberimizi ziyaret edin.

TEKNOLOJİ

Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Note S7 tanıtıldı. Detaylar için haberimizi ziyaret edin.

TEKNOLOJİ

Bu sonbaharda kullanıma sunulacak olan iOS 10 ile birlikte 100 adet yeni emoji daha geliyor. Detaylar için tıklayın.

TEKNOLOJİ

Dünyanın en önemli saat üreticilerinden olan Casio, klasik kadranlı saatlerle "akıllı" teknolojiyi buluşturan bir modele imza attı.

TEKNOLOJİ

Taşıt sektörünün yeni gözdesi hibrit araçlar. Bu anlayışla tasarlanan motosikletle yolda kalmanız mümkün değil!

TEKNOLOJİ

Bilim kurgu filmlerindeki araçları andıran görünümüyle dikkat çeken Cyclotron, farklı bir bisiklet keyfi sunuyor!


2 / 6
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • instagram
  • Linkedin
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti