TEKNOLOJİ
TEKNOLOJİ

Masaüstü FRP oyunlarını, özellikle de Dungeons & Dragons gibi kalabalık oynanan efsaneleri seviyorsanız bu masayı görmelisiniz!

TEKNOLOJİ

Siz halen sevdiğiniz kişiye öpücüğü emoji ile mi yolluyorsunuz? Kissenger'la akıllı telefonlar mesafe ne olursa olsun öpüşebilecek!

TEKNOLOJİ

Tek başına yollara düşen maceraperverler için tasarlanmış, içinde kendi çadırı olan bu motosiklet bir harika!

TEKNOLOJİ

Darkr son dönemin en popüler fotoğraf app'lerinden biri olarak dikkat çekiyor. Fotoğrafta siyah beyaz estetiğini sevenlere özel.

TEKNOLOJİ

Gogoro isimli Tayvanlı şirket, bataryalı (şarj edilebilir) akıllı scooter’larını satışa çıkardı.

TEKNOLOJİ

Teknoloji ilerledikçe otomobillerin tasarımları da değişiyor. İşte geçmişten günümüze 36 farklı modelin göz alıcı değişimi...

TEKNOLOJİ

Macbook’lar günümüzde en yaygın olarak kullanılan dizüstü bilgisayarlar arasında. Peki bu ürünün tarihi gelişimi nasıldı? İşte kare kare tüm seri...

TEKNOLOJİ

Drone teknolojisi önü alınamaz hızla gelişmeye devam ediyor. Haberimizde tanıtacağımız drone ise insan taşıyabiliyor!

TEKNOLOJİ

2016 yılı tüm dünyada oldukça hareketli geçti. Peki Google'da en çok hangi sonuçlar arandı? Google bu soruyu klas yanıtlamış.

TEKNOLOJİ

Apartmanlarda ya da şehrin sabit bir noktasında yaşamaya son, bu ev siz nereye çekerseniz oraya gidecek, üstelik çok da konforlu!

TEKNOLOJİ

Aracınızın tamponuna bağlayıp arzu ettiğiniz yere götürebileceğiniz bu şık karavan sayesinde hafta sonu kaçamakları keyiflenecek.

TEKNOLOJİ

Track Trailer adlı firmanın ürettiği bu romörk, içinden çıkan çadır ile zorlu kamp koşullarında adeta hayat kurtarıyor!

TEKNOLOJİ

Bu minibüs insanı zorla seyahat çıkarır! Yolculuk sevenler, bisiklet tutkunları, yolda bile çalışmak isteyenler, bu minibüs tam size göre!

TEKNOLOJİ

NASA'nın uzaydaki akıllı yaşam formlarıyla iletişim kurmak amacıyla tasarlayıp fezaya yolladığı altın plakların içeriği haberimizde!

TEKNOLOJİ

Gezegenimizde doğası en bakir bölgelerden olan Yeni Zelanda şimdi de drone'larla pizza dağıtılan bir cennete dönüştü!

TEKNOLOJİ

Apple'ın her yıl merakla beklenen yeni yıl reklamı bu sene ilginç bir konsepte sahip! Frankenstein bu yıl başrolde!

TEKNOLOJİ

Google Earth'ün yeni sanal gerçeklik eklentisi Google Earth VR ile oturduğunuz yerden dünyanın istediğiniz yerine ışınlanın!

TEKNOLOJİ

90'lı yılların ve 2000'lerin ilk döneminin popüler chat programı ICQ, 20. yaşını kutluyor ve inanması güç ama halen aktif! 

TEKNOLOJİ

“Yok artık” dediğinizi duyar gibiyiz! Ama böyle bir örnek var. Motosiklet sektöründe teknoloji ve yaratıcılıkta son nokta!

TEKNOLOJİ

Starbucks mobil uygulaması ile sevdiğiniz kahveye ulaşmak artık daha kolay. Android ve IOS sistemleri ile kullanılabilen uygulama, birçok fırsat sunuyor. 

TEKNOLOJİ

Amerika’nın Philadelphia şehrinde pilot uygulama olarak denenmeye başlayan bir sistem ile, park yasağına uymayan araçların camlarına yapıştırılan bu cihaz, ödeme yapılmadan çıkarılamıyor!

TEKNOLOJİ

NASA ile uzaya çıkmaya, uzayda yaşamın detaylarıyla tanışmaya hazır mısınız? ISS içindeki bu müthiş turu defalarca izleyeceksiniz!

TEKNOLOJİ

Langırt oynamayı sever misiniz? Peki langırt oynarken "fırfır" yapanlardan mısınız? Bu masada langırt keyfi bir başka olur!

TEKNOLOJİ

Kaliforniyalı yatırımcı, 4 yaşındaki kızıyla dünyayı dolaşmak için milyon dolarlar harcayarak uzay aracı gibi bir karavan yaptırmış!

TEKNOLOJİ

Artem Smirnov ve Vladimir Panchenko adlı iki tasarımcı, geleceğin tır prototipleri olabilecek tasarımlara imza attılar. Bu tırlar otomatik şoförlü!

TEKNOLOJİ

Akıllı telefonlarımızı daha pratik kullanmaya yönelik tasarlanmış bu basit ama etkili ürün çok hoşumuza gitti.

TEKNOLOJİ

Çocukluğumuzun teneke oyuncak arabaları ve GoPro kameralarla yapılan bu akrobasi gösterilerine hayran kaldık!

TEKNOLOJİ

Son 6-7 yıldır yeniden yükselişte olan plak satışları, pikap pazarını da hareketlendirdi. Böylesine muhteşem bir pikabı daha önce hiç görmemiştik.

TEKNOLOJİ

Van Gogh’un doğup büyüdüğü yer olan Brabant’taki bu bisiklet yolu, efsanevi ressamın Starry Night tablosundan ilhamla geceleri fosforlu bir görünüme kavuşuyor.

TEKNOLOJİ

iPhone 7'nin kapış kapış satıldığı şu günlerde Gresso adlı markanın ürettiği iPhone 7'lerden satın almaya gücünüz yeter mi?

TEKNOLOJİ

Kendine has yapısıyla milyonları peşinden sürükleyen fotoğraf ve video aplikasyonu Snapchat, gözlük tasarımına girdi!

TEKNOLOJİ

Türk Telekom’un gençlere kendi kurallarını kendilerinin koyabileceği bir dünya vaat ettiği yeni markası Selfy, gençlerle buluştu.

TEKNOLOJİ

Pek çok ülkede hızla yayılan ulaşım aplikasyonu Uber, Amerika’da şoförsüz araç testlerine başladı. İşte bu her şeyi değiştirir!

TEKNOLOJİ

İşte bisiklet kullanıcılarının trafikte karşılaştıkları zorlukları azaltacak bir buluş: Sinyal ışıkları olan bisiklet!

TEKNOLOJİ

Teknoloji öyle bir noktaya geldi ki eskiden çizgi filmlerde izlediğimiz robot savaşları gerçek oldu! MegaBots fragmanı yayında.

TEKNOLOJİ

Dağ bayır demeden maceraya atılmaktan hoşlanan gezi tutkunları, Ural Sportsman Package'a bayılacak. Bu motosiklet tam bir retro! 


2 / 6
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti